Spookie Forum
Συνδεθήτε ή γραφτήτε σε ένα απο τα πιο μεταφυσικά forum...
Spookie Forum
Συνδεθήτε ή γραφτήτε σε ένα απο τα πιο μεταφυσικά forum...
Spookie Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Ένα φόρουμ για τρομαχτικές εμπειρίες και γενικά για οτιδήποτε που έχει σχέση με μεταφυσικά τρομαχτικά πράγματα...
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 SCARY STORIES!

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sylvi
Admin
sylvi


Posts : 29
Join date : 15/08/2009

SCARY STORIES! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SCARY STORIES!   SCARY STORIES! I_icon_minitimeΠαρ Αυγ 21, 2009 6:06 pm

Ο ΦΥΛΑΚΑΣ ΤΗΣ ΦΙΛΗ ΜΟΥ!!!
Απο παντα φοβομουν το σκοταδι!!κατι με τρομαζε!!ισωσ αυτη η εκνευριστικη ηρεμια που επικρατει και που η οραση ειναι μειωμενη!!ξαπλωμενη στο κρεβατι διαφορεσ σκεψεισ βασανιζαν το μυαλο μου!!θυμομουν αυτο που ειχε γινει 2 βδομαδεσ πριν!!αυτο που ειχα κανει!!δεν μπορουσα να πιστεψω πωσ θα ημουν ικανη για κατι τετοιο!!ετσι μεσα σε ενα βραδυ τα θυμηθηκα ολα απο την αρχη!

2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΡΙΝ!
"Αγγελικη!μην πας μαζι του!!δεν ξερεισ τι ειναι ικανοσ να σου κανει!"
"μην ξεχνασ ομωσ οτι ειναι το αγορι που αγαπω!!και τον εμπιστευομαι απολυτα!!"
"προσεχε..ολοι ξερουν ποιοσ ειναι!!θα το μετανωισεις!ειμαι φιλη σου και σε αγαπω!"
"το ξερω βρε Νεφελη!θα παω ομωσ!ειναι η επιθυμια μου!αυτο που θελω πολυ!!και πρεπει να με στιριξεισ!"
αρκεστηκα στα λογια τησ φιλης μου!!!δεν του ειχα εμπιστοσυνη!μπορει να ηταν το αγορι που αγαπουσε ομωσ ολοι ηξεραν ποσο αδιστακτοσ ειναι!φοβομουν για την ζωη τησ φιλη μου!και ηθελα να την προστατεψω!!ειχα ενα περιεργο συναισθημα!!αοσθανομουν πωσ κινδυνευε η ζωη της!!το ραντευου ειχε δωθει στο παρκακι λιγο πιο περα απο το σπτιι τησ Αγγελικης!!ηξερα ακριβη ωρα και ακριβεσ μερος!!αποφασισα να παω!δεν ειπα σε κανεναν τιποτα!δεν επρεπε να πω!θα ημουν εκει χωρισ να το ξερει η φιλη μου και θα εκανα τα παντα για να την βοηθησω!οι δεικτεσ του ρολογιου εδειξαν 11 το βραδυ!μια ωρα πριν απο τα μεσανυχτα!πηγα και γω στο μεροσ που θα πηγαινε και η φιλη μου!κρυφτηκα πισω απο ενα δεντρο και τουσ κοιτουσα..απο εκει ειχα καλη οραση και ακοη!τουσ ακουγα και τουσ εβλεπα πολυ καλα!!γι αυτο και αυτεσ οι σκηνεσ θα μεινουν για παντα χαραγμενεσ στην μνημη μου!εκεινη τον πλησιασε χαμογελαστη λεγοντας του "ηρθα!!λοιπον?τι με ηθελες?"
εκεινοσ την κοιταξε με ενα παγωμενο ανεκφραστο βλεμμα και τησ επιασε δυνατα το χερι! "εκεινη παρακενεμενη αποκριθηκε!"τι επαθεσ?"ισωσ αυτα να ηταν τα τελευταια λογια της!Ακουσα στην συνεχεια την φωνη του να λεει "εσενα θελω!"αρχισε να την φιλαει!!εκεινη ανταποκριθηκε!!σταματησε ομωσ να ανταποκρινεται οταν ειδε οτι εκεινοσ προχωρουσε!του φωναξε να σταματησει!!μια κοπελα 15 χρονων ηταν!!εκεινοσ δεν υπακουσε και συνεχησε να κατεβαζει τα χερια του και να την γδυνει!!την ειδα ποτ τον χαστουκισε..του ειπε πωσ δεν ειναι ετοιμη και πηγε να φυγει!!εκεινοσ την επιασε απο το χερι και την εριξε κατω!!την χτυπουσε με μανια και παραλληλα ην βιαζε..η καρδiα μου πονουσε για την φιλη μου!!τον σιχαινομουν!πριν προλαβει να την αποτελειωσει τον προλαβε το δυνατο χτυπημα που δεχτηκε απο μια πετρα στο κεφαλι!τον ειχα χτυπησει!!εκεινοσ εχασεσ τισ δυναμεις του και επεσε κατω !ηταν ακομα ζωντανοσ!θα τον αποτελειωνα ομως!τον χτυπουσα με μανια στο κεφαλι!!!μεσα σε λιγα λεπτα βρεθηκε σε μια λιμνη αιματος!!!η φιλη μου φοβισμενη δεν μιλουσε..δεν αντιδρουσε!!μια μερα μετα μαθευτηκε πως τον σκοτωσαν καποια παιδια απο την συμμορια που ανηκε!!η φιλη μου συνεχιζε την ζωη τησ και γω το ιδιο!!ομωσ δεν θα σταματησει ποτε να ερχεται εκεινη η φιγουρα καθε βραδυ λιγο πριν κοιμηθω!!!θα ειμαι ομωσ για παντα ο φυλακασ αγγελοσ τησ φιλη μου!!!

ELPIZW NA SAS ARESE!AN ODWS SAS ARESE THA GRAPSW NEO THRILLER H KOYKLA TOY THANATOY! hiding
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LovetOgeTscared
Spooky Fan
LovetOgeTscared


Posts : 87
Join date : 16/08/2009
Age : 29
Location : beHind Ya :P (bouuuu)

Dark Info
Character: Elf Elf

SCARY STORIES! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SCARY STORIES!   SCARY STORIES! I_icon_minitimeΣαβ Αυγ 22, 2009 2:34 am

kopela m ta spas nai grapse k tn koukla tou 9anatou pls ^^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
booboo_15
Spooky Baby



Posts : 44
Join date : 19/08/2009
Age : 31
Location : Στον έβδομο ουρανό:P

SCARY STORIES! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SCARY STORIES!   SCARY STORIES! I_icon_minitimeΚυρ Αυγ 23, 2009 7:18 pm

Shocked το μ****α -.-

πολύ ωραίο συλβή μου<3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
SCARY STORIES!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» spooky stories...
» spookie stories k urban legends

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Spookie Forum :: Forum :: Δημιουργίες των μελών μας-
Μετάβαση σε: